intensywne opady deszczu
19°
18°
niedziela
Reklama
Piotr Karpienia z zespołem BOHIKA uświetni IX kaletańską Galę Przedsiębiorczości!
18 grudnia 2019 r. | 08:41
0

Burmistrz Miasta Kalety Klaudiusz Kandzia ma zaszczyt zaprosić wszystkich przedsiębiorców z terenu Miasta Kalety na doroczną Galę Przedsiębiorczości.

Tradycyjnie, jak co roku w styczniu, tym razem w piątek, 10-go o godzinie 18.00 w sali widowiskowej Miejskiego Domu Kultury w Kaletach, rozpocznie się wydarzenie, podczas którego burmistrz będzie miał okazję osobiście podziękować za całoroczną współpracę kaletańskim przedsiębiorcom prowadzących działalność gospodarczą na terenie naszego miasta. Ponadto Gala to również doskonała sposobność do rozmów i wymiany doświadczeń, a także nawiązania nowych kontaktów biznesowych.

Podczas trwania Gali odbędzie się wręczenie wyróżnień, nagród im. Johanna Ferdinanda Koulhaasa, dla przedsiębiorców w kategoriach: „NESTOR BIZNESU”, „MŁODZI PRZEDSIĘBIORCY” oraz „ZŁOTE KOWADŁO BIZNESU”. Gwiazdą wieczoru będzie Piotr Karpienia z zespołem BOHIKA! Ten wyjątkowo utalentowany gitarzysta ze świetnie brzmiącym wokalem wystąpi z coverami znanych i lubianych światowych przebojów.

Organizatorzy Gali zwracają się z prośbą do wszystkich przedsiębiorców, którzy zostali listownie zaproszeni na IX Galę Przedsiębiorczości, o potwierdzenie swojej obecności na tym wydarzeniu do dnia 6 stycznia 2020 roku. Potwierdzenia zgłoszeń należy dokonywać pod numerem telefonu: 34/3527-646. Potwierdzenie obecności na Gali jest obowiązkowe.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *