intensywne opady deszczu
19°
18°
niedziela
Reklama
Pierwsze prace w ramach przebudowy centrum miasta
07 grudnia 2021 r. | 06:30
0

Z pozytywnym skutkiem udało się zwrócić do TAURON Dystrybucja S.A. o wymianę słupów elektroenergetycznych w centrum naszego miasta. Prace udało się zsynchronizować tak, aby zostały one wykonane jeszcze przed rozpoczęciem przebudowy centrum.

Miasto Kalety pozyskało ponad 2,6 mln złotych bezzwrotnej dotacji w ramach Programu Inwestycji Strategicznych „Polski Ład” na realizację zadania pn.: „Przebudowa centrum miasta, utworzenie nowej przestrzeni publicznej”, zaplanowanego na 2022 rok. W ramach niniejszej inwestycji przebudowane zostanie centrum miasta od placu targowego, aż do budynku banku, dzięki czemu powstanie funkcjonalna i nowoczesna przestrzeń publiczna.

Na przeszkodzie w powstaniu tej nowej przestrzeni stały jedynie przestarzałe słupy elektroenergetyczne, których dokumentacja projektowa wraz z pozwoleniem na budowę nie obejmowała.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *