mgła
-1°
-2°
piątek
Reklama
Pierwsza Kaletańska Noc Świętojańska już za nami
29 czerwca 2022 r. | 07:00
0

W piątek, 24 czerwca 2022 r., na plaży przy górnym zbiorniku wodnym w Zielonej odbyła się pierwsza Kaletańska Noc Świętojańska.

Wydarzenie rozpoczęło się o godzinie 19.00 występami artystycznymi uczniów Niepublicznej Szkoły Muzycznej Konik oraz członków Stowarzyszenia Społeczno-Kulturalnego i Klubu Seniora w Miotku.

Widowiskowym akcentem tego wieczoru był koncert Miejskiej Orkiestry Dętej na wodzie, która pod batutą Mariana Lisieckiego zagrała wiele wspaniałych utworów. W ramach wydarzenia odbyły się także konkursy na najpiękniejszy wianek, strój świętojański, a także szukania kwiatu paproci. Przeprowadzona została także bardzo ciekawa prelekcja na temat sposobów na owady z wykorzystaniem naturalnych aromatów, którą przygotowała firma Świeczkowy Zawrót Głowy.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *