pochmurnie
20°
19°
sobota
Reklama
Pasowanie na ucznia Publicznej Szkoły Podstawowej im. Adama Mickiewicza w Kaletach
17 października 2022 r. | 06:34
0

13 października 2022 r. odbyło się pasowanie na ucznia dzieci z klasy I Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 1 im. Adama Mickiewicza w Kaletach.

Uroczystość miała miejsce w sali widowiskowej Miejskiego Domu Kultury. W tym wyjątkowym dla pierwszoklasistów dniu towarzyszyli im rodzice, a także zaproszeni goście, burmistrz miasta Kalety Klaudiusz Kandzia, przewodnicząca Rady Miejskiej w Kaletach Janina Perz oraz przewodnicząca Komisji Oświaty Irena Nowak.

Po części artystycznej dyrektor placówki Krzysztof Lisiecki wraz z burmistrzem miasta Klaudiuszem Kandzia dokonali uroczystego pasowania na ucznia. Burmistrz złożył najlepsze życzenia dla młodych adeptów szkoły oraz przekazał na ręce wychowawców klas radioodtwarzacz, który posłuży im jako pomoc dydaktyczna podczas zajęć dydaktycznych.

Nowymi uczniami Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1 w Kaletach zostało 51 dzieci.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *