intensywne opady deszczu
19°
18°
niedziela
Reklama
Pani Alicja Łazaj zwycięzcą konkursu na zagospodarowanie deszczowego ogrodu w Kaletach
27 kwietnia 2021 r. | 07:03
0

Miasto Kalety ogłosiło w ubiegłym miesiącu konkurs na wykonanie koncepcji „deszczowego ogrodu” na terenie lasku miejskiego na osiedlu przy ul. 1 Maja.

W ramach projektu należało uwzględnić zagospodarowanie różnych form roślinności w ogrodzie, które zasilane byłyby wodami opadowymi z pobliskich budynków wielorodzinnych. Informujemy, że zwycięzcą konkursu została Pani Alicja Łazaj z Kalet.

Mieszkanka Kalet wykazała się bardzo dużą kreatywnością i pomysłowością przy tworzeniu koncepcji tego miejsca. Zaproponowane rozwiązania na pewno wykorzystane zostaną przy aplikowaniu o środki unijne na zagospodarowanie terenu wspomnianego lasku miejskiego.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *