pochmurno z przejaśnieniami
czwartek
Reklama
Oświetlenie zimowe na torze rolkowym
06 listopada 2019 r. | 07:00
0

Szybko zapadający zmierzch podczas jesiennych i zimowych miesięcy już nie będzie przeszkodą dla miłośników jazdy na rolkach. W końcu mróz, śnieg i zawierucha nie jest przeszkodą dla prawdziwych sportowców. 

Tor jaki powstał na terenie stadionu miejskiego w Kaletach został właśnie oświetlony i będzie można z niego korzystać nie tylko w dzień. W celu oszczędności energii elektrycznej zostały zamontowane czasowe wyłączniki prądu dla sterowania oświetleniem toru rolkowego i boiska wielofunkcyjnego. Chcąc skorzystać z infrastruktury sportowej po zmroku możemy sami włączyć oświetlenie a po zakończeniu je wyłączyć. W przypadku niewyłączenia oświetlenia po upływie godziny oświetlenie zostanie wyłączone automatyczne. Włączniki zainstalowane zostały na ścianie budynku klubu KS Unia Kalety.Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *