bezchmurnie
17°
12°
wtorek
Reklama
Oświetlenie zimowe na torze rolkowym
06 listopada 2019 r. | 07:00
0

Szybko zapadający zmierzch podczas jesiennych i zimowych miesięcy już nie będzie przeszkodą dla miłośników jazdy na rolkach. W końcu mróz, śnieg i zawierucha nie jest przeszkodą dla prawdziwych sportowców. 

Tor jaki powstał na terenie stadionu miejskiego w Kaletach został właśnie oświetlony i będzie można z niego korzystać nie tylko w dzień. W celu oszczędności energii elektrycznej zostały zamontowane czasowe wyłączniki prądu dla sterowania oświetleniem toru rolkowego i boiska wielofunkcyjnego. Chcąc skorzystać z infrastruktury sportowej po zmroku możemy sami włączyć oświetlenie a po zakończeniu je wyłączyć. W przypadku niewyłączenia oświetlenia po upływie godziny oświetlenie zostanie wyłączone automatyczne. Włączniki zainstalowane zostały na ścianie budynku klubu KS Unia Kalety.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *