zamglenia
19°
14°
sobota
Reklama
Organizacje pozarządowe mogą zawnioskować o dotację w ramach Programu wsparcia edukacji
20 lipca 2022 r. | 07:16
0

Ministra Edukacji i Nauki uruchomiło nabór w ramach inicjatywy pn. „Program Wsparcia Edukacji”, która skierowana jest do organizacji pozarządowych, w tym organizacji harcerskich, które prowadzą swoją działalność w obszarze oświaty i wychowania.

Celem programu, jest wspieranie realizacji przedsięwzięć związanych z innowacjami w edukacji, działaniami o charakterze patriotycznym oraz popularyzacją sportu i aktywności fizycznej. W ramach tego działania określone zostały 3 moduły: „Innowacyjna edukacja”, „Edukacja patriotyczna”, „Edukacja poprzez sport”.

https://www.gov.pl/web/edukacja-i-nauka/program-wsparcia-edukacjiDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *