bezchmurnie
17°
12°
wtorek
Reklama
Organizacja Ekologiczno -Sportowej Olimpiady Wędkarskiej w Ichtioparku
09 czerwca 2021 r. | 07:10
0

Wniosek Miasta Kalety na zorganizowanie Wojewódzkiej Ekologiczno - Sportowej Olimpiady Wędkarskiej w Ichtioparku przeszedł pozytywnie ocenę formalną.

Wniosek Miasta Kalety złożony w ramach III edycji Marszałkowskiego Budżetu Obywatelskiego Województwa Śląskiego dotyczący zorganizowania Wojewódzkiej Ekologiczno -Sportowej Olimpiady Wędkarskiej dla rodzin w kaletańskim Ichtioparku, przeszedł pozytywnie ocenę formalną i zakwalifikowany został do oceny merytorycznej.

Olimpiada zorganizowana zostałaby w okresie wakacyjnym. Zaplanowano ciekawe prelekcje ekologiczne z zakresu amatorskiego połowu ryb, plenerowe wystawy, konkursy, gry i zabawy. Wszystko w tematyce ryb słodkowodnych.

Ostateczna lista zadań dopuszczonych do głosowania opublikowana zostanie do 16 lipca 2021 r. Głosowanie zaplanowane jest we wrześniu br. O szczegółach będą informacje, ale już dziś zachęcamy wszystkich do oddawania głosu na kaletański projekt.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *