zachmurzenie umiarkowane
środa
Reklama
Ogłoszono przetarg na przebudowę centrum Kalet
30 grudnia 2021 r. | 05:00
0

Burmistrz Miasta Kalety ogłosił przetarg na zadanie pn. „Przebudowa centrum miasta – utworzenie nowej przestrzeni publicznej”. Ofertę należy złożyć do dnia 27.01.2022 r. do godziny 10:00. Postępowanie przeprowadzane jest elektronicznie przy użyciu platformy zakupowej. Otwarcie ofert nastąpi tego samego dnia o godzinie 10:30. Inwestycja ma być planowo zrealizowana w roku 2022.

Jak już wcześniej informowaliśmy, zmianie poddane zostaną tereny obejmujące obszar od placu targowego do budynku banku, a w ostatnim etapie zostanie zmodernizowana przestrzeń przed budynkiem banku i PSS Społem. Planowane jest również utworzenie dodatkowych miejsc parkingowych, utwardzenie terenu z miejscami na zieleń z krzewami niskopiennymi, montaż małej architektury w postaci ławek, donic i kwietników, a także ustawienie postumentu z wizerunkiem patrona szkoły podstawowej.
Na realizację inwestycji, Miasto Kalety pozyskało ponad 2,6 mln złotych bezzwrotnej dotacji w ramach Programu Inwestycji Strategicznych „Polski Ład”.

ZOBACZ OGŁOSZENIE O PRZETARGUDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *