zamglenia
-2°
-4°
czwartek
Reklama
Ogłoszono przetarg na odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych
10 października 2023 r. | 06:45
0

Ogłoszono przetarg na odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych. Od przyszłego roku będzie kilka zmian.

Grupa zakupowa, w skład której wchodzą gminy Kochanowice, Pawonków, Woźniki oraz Kalety - jako Lider porozumienia, ogłosiła przetarg na „Świadczenie usługi odbioru i zagospodarowania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych w części dotyczącej domków letniskowych, powstałych na terenie 4 (czterech) Gmin w Województwie Śląskim”.

Celem wspólnego przeprowadzenia postępowania i udzielenia zamówienia publicznego jest wynegocjowanie jak najniższych opłat dla swoich mieszkańców za wywóz odpadów z ich posesji na rok 2024. Termin składania i otwarcia ofert wyznaczony został na dzień 8 listopada 2023 roku.

Jednocześnie informujemy, że od przyszłego roku planowane jest wprowadzenie kilku zmian w odbiorze odpadów komunalnych. Wykonawca usługi zobowiązany będzie do dostarczenia pojemników na odpady bio zamiast worków oraz pojemników na frakcję popiołu, którą dotychczas wrzucano do koszy na odpady zmieszane. Ponadto zmniejszona zostanie częstotliwość odbioru szkła - raz na 2 miesiące.

ZOBACZ OGŁOSZENIE O ZAMÓWIENIUDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *