intensywne opady deszczu
Ogłoszono przetarg na budowę hali sportowej w naszym mieście
27 lutego 2024 r. | 06:00

Burmistrz Miasta Kalety Klaudiusz Kandzia ogłasza przetarg na budowę boiska wielofunkcyjnego wraz z zadaszeniem o stałej konstrukcji przy Szkole Podstawowej nr 1 w Kaletach.

Inwestycja obejmuje budowę boiska wielofunkcyjnego o nawierzchni poliuretanowej, zadaszenia o konstrukcji stalowej oraz murowanego zaplecza sanitarno-szatniowego. Jednocześnie obiekt wyposażony zostanie w mobilne strzelnice laserowe (wirtualne), trybuny i ławki.
Termin wykonania zamówienia ustalony został do dnia 30 listopada 2024 r.

Ofertę należy złożyć za pośrednictwem Platformy przetargowej: https://ezamowienia.gov.pl nie później niż do dnia 12.03.2024 r. do godziny 12:30. Otwarcie ofert nastąpi tego samego dnia o godzinie 13:00.

Inwestycja jest współfinansowana i realizowana w ramach "Programu budowy przyszkolnych hal sportowych na 100 lecie pierwszych występów reprezentacji Polski na Igrzyskach Olimpijskich" – OLIMPIA 2023.

ZOBACZ OGŁOSZENIE