zachmurzenie umiarkowane
15°
14°
środa
Reklama
Ogłoszenie o zamówieniu na remont obiektu Moje Boisko Orlik 2012
25 maja 2023 r. | 21:51
0

Ogłoszenie o zamówieniu na remont obiektu wielofunkcyjnego Moje Boisko Orlik 2012 w Kaletach.

Burmistrz Miasta Kalety ogłasza postępowanie o udzielenie zamówienia na remont obiektu wielofunkcyjnego Moje Boisko Orlik 2012 w Kaletach. Zadanie dofinansowane jest ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej, których dysponenetem jest Minister Sportu i Turystyki, w ramach programu modernizacji kompleksów sportowych „Moje Boisko – Orlik 2012” – edycja 2022.

Postępowanie przeprowadzane jest elektronicznie przy użyciu platformy zakupowej e-Zamówienia pod adresem: https://ezamowienia.gov.plDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *