zachmurzenie umiarkowane
15°
14°
poniedziałek
Reklama
Oficjalne otwarcie Przedszkola „Miluś”
27 lutego 2020 r. | 07:00
0

W piątek, 21 lutego 2020 r., burmistrz Miasta Kalety Klaudiusz Kandzia wziął udział w uroczystości oficjalnego otwarcia Przedszkola „Miluś” w Kaletach, która połączona była z pasowaniem na przedszkolaka.

Dzieci wraz z wychowawcami przygotowali specjalnie na tę okazję bardzo ciekawy program artystyczny, po którym dyrektor placówki p. Karolina Dąbrowska-Lisiecka dokonała uroczystego pasowania. Burmistrz Klaudiusz Kandzia podziękował za zaproszenie na to ważne wydarzenie oraz przekazał przedszkolakom upominek w postaci zabawek edukacyjnych.

Dyrektor placówki poinformowała, że aktualnie w „Milusiu”, zgodnie z metodą Montessori, którą placówka wdrożyła, wychowują się dwie grupy dzieci. Dzięki temu, dzieci młodsze szybciej się rozwijają. Biorą przykład ze starszych kolegów. W starszych dzieciach natomiast wzbudzany jest instynkt opiekuńczy.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *