pochmurnie
20°
19°
sobota
Reklama
Oddaj swój głos na remont drogi do Koszęcina
17 czerwca 2023 r. | 10:15
0

Od 12 do 26 czerwca br. trwa głosowanie w ramach budżetu partycypacyjnego Powiatu Tarnogórskiego na 2024 rok.

Zachęcamy wszystkich mieszkańców oraz sympatyków naszego miasta do oddania swojego głosu na PROJEKT NR 10 pn. “Remont kolejnego odcinka drogi powiatowej nr 3250 S w Kaletach Drutarni” złożony przez mieszkańca naszego miasta, a jednocześnie radnego powiatowego Eugeniusza Ptaka.

Głos można oddać TUTAJ.

W celu oddania głosu każdy mieszkaniec jest poproszony o wypełnienie interaktywnej karty do głosowania, w której powinien: zaznaczyć wybrany projekt (tylko jeden) podać swoje imię i nazwisko oraz swój adres zamieszkania. Następnie głosujący zostaje poproszony do wypełnienia ankiety dotyczącej budżetu partycypacyjnego wraz z podaniem swojego nr PESEL. Liczymy na aktywność naszych mieszkańców i zagłosowanie na projekt z Kalet!Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *