zachmurzenie umiarkowane
15°
14°
poniedziałek
Reklama
Odbiór odpadów wielkogabarytowych
01 czerwca 2020 r. | 07:00
0

Urząd Miasta Kalety informuje, że w miesiącu lipcu br. odbędzie się zbiórka odpadów wielkogabarytowych bezpośrednio sprzed posesji w zabudowie jednorodzinnej, zaś w zabudowie wielorodzinnej zbiórka nastąpi sprzed boksów śmietnikowych. Poniżej przedstawiamy harmonogram wywozu.

Zbiórkę przeprowadzi firma PZOM STRACH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa z siedzibą w Konopiskach.
W ramach zbiórki będą zbierane z gospodarstw domowych odpady wielkogabarytowe z umeblowania mieszkań typu:

- stare meble, dywany, wykładziny, materace, pierzyny, stolarka budowlana bez szyb (okna, drzwi).

Do odpadów wielkogabarytowych nie należą wszelkiego rodzaju części budowlane, panele, płoty, wanny, umywalki, muszle toaletowe lub spłuczki, grzejniki, płytki, rolety jak również części samochodowe, motorowery, kosiarki spalinowe, odpady remontowe, odpady ogrodowe, worki na śmieci lub kartony z odpadami domowymi.

Zbiórka ww. odpadów następuje nieodpłatnie w ramach opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi.

 Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *