zachmurzenie umiarkowane
-3°
-5°
środa
Reklama
Od maja zapraszamy na bezpłatne wędkowanie do Ichtioparku
28 kwietnia 2023 r. | 07:25
0

Wraz z początkiem maja (od weekendu 6-7.05.2023 r.) zapraszamy naszych mieszkańców na otwarcie sezonu wędkarskiego w kaletańskim Ichtioparku.

Wypożyczalnia sprzętu wędkarskiego w miesiącach maj-czerwiec będzie czynna w soboty i niedziele w godzinach od 14.00 do 20.00. Dodatkowo, bezpłatnie powędkować będzie można również 1 i 3 maja oraz 8 czerwca (Boże Ciało) – również w tych samych godzinach co w weekendy.

Na miejscu będzie możliwość otrzymania przynęty do łowienia oraz wszystkich niezbędnych akcesoriów wędkarskich.Zachęcamy do odwiedzania Ichtioparku!

Ponadto, już w najbliższą sobotę (29.04.2023 r.), rusza w tym miejscu punkt gastronomiczny prowadzony przez przedsiębiorcę dzierżawiącego teren Ichtioparku, w którym będzie można zakupić pyszną wędzoną rybkę. Zapraszamy!Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *