intensywne opady deszczu
19°
18°
niedziela
Reklama
Nowy rok szkolny w miejskich placówkach oświatowych
03 września 2020 r. | 07:00
0

Wraz z nadejściem września kończy się czas beztroski i wypoczynku dla dzieci i młodzieży, a rozpoczyna okres nauki i wytężonej pracy.

1 września uczniowie rozpoczęli nowy rok szkolny 2020/2021 w dwóch szkołach podstawowych, dla których organem prowadzącym jest Miasto Kalety. Część uczniów dopiero rozpoczyna swoją przygodę z edukacją, dla innych jest to ostatni rok w szkole.

W Publicznej Szkole Podstawowej nr 1 w Kaletach rok szkolny rozpoczęło 410 uczniów, w tym w trzech klasach pierwszych 55 dzieci. W Publicznej Szkole Podstawowej nr 2 w Kaletach Miotku naukę rozpoczęło 165 uczniów, a w klasie pierwszej 18 dzieci. Do miejskich przedszkoli będzie uczęszczało 151 dzieci.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *