słabe opady deszczu
sobota
Reklama
Nowy radiowóz dla policjantów z Kalet
27 lutego 2023 r. | 21:57
0

Policjanci z Komisariatu Policji w Kaletach otrzymali nowy radiowóz. Oznakowana kia sportage została zakupiona ze środków przekazanych przez gminę Kalety, nadleśnictwa oraz z budżetu Komendy Głównej Policji.

Podczas uroczystości nowy radiowóz odebrał Komendant Powiatowy Policji w Tarnowskich Górach mł. insp. Sławomir Bylicki. 

W ubiegły poniedziałek 20 lutego w Komisariacie Policji w Kaletach odbyło się uroczyste przekazanie nowego radiowozu. Policjanci z Kalet dostali nowy oznakowany radiowóz marki Kia Sportage. Komendant Powiatowy Policji w Tarnowskich Górach mł. insp. Sławomir Bylicki odebrał kluczyki do auta z rąk Burmistrza Miasta Kalety oraz przedstawicieli nadleśnictw. Samochód z nowym oznakowaniem został zakupiony ze środków przekazanych przez Urząd Miasta Kalety oraz Nadleśnictwa: Zawadzkie, Brynek, Lubliniec, Koszęcin, Świerklaniec, Złoty Potok, Siewierz, Rudziniec, Herby oraz z budżetu Komendy Głównej Policji.

W uroczystości wzięli również udział: Komendant Komisariatu Policji w Kaletach nadkom. Tomasz Olczyk, Burmistrz Miasta Kalety Pan Klaudiusz Kandzia, Przewodnicząca Rady Miasta Kalety Pani Janina Perz, Radny Powiatu Tarnogórskiego Pan Eugeniusz Ptak oraz przedstawiciele nadleśnictw, a także policjanci z Komisariatu Policji w Kaletach. Przyjmując kluczyki do nowego radiowozu, Komendant Bylicki podziękował zaproszonym gościom za dofinansowanie zakupu samochodu. Szef tarnogórskich policjantów wyraził również wdzięczność za dotychczasową współpracę oraz za zaangażowanie i wsparcie wielu przedsięwzięć, podejmowanych na rzecz poprawy bezpieczeństwa mieszkańców gminy Kalety.

Inwestycja w policyjny tabor z pewnością przyczyni się do poprawy bezpieczeństwa w Gminie Kalety oraz polepszy komfort pracy policjantów. Serdecznie dziękujemy za współfinansowanie niezbędnego w codziennej służbie sprzętu i życzymy użytkującym nowy radiowóz policjantom szerokiej i bezpiecznej drogi.

KPP Tarnowskie GóryDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *