zachmurzenie umiarkowane
15°
14°
poniedziałek
Reklama
Nowa remiza OSP już stoi. Trwają prace wewnątrz budynku
13 lutego 2023 r. | 19:35
0

W ubiegłym tygodniu, burmistrz Miasta Kalety Klaudiusz Kandzia wraz z komendantem Państwowej Straży Pożarnej Adamem Lachowiczem oraz zastępcą naczelnika kaletańskiej OSP Kazimierzem Złotoszem odwiedzili plac budowy nowej remizy Ochotniczej Straży Pożarnej w Kaletach.

Wszystkie prace przebiegają zgodnie z harmonogramem. Aktualnie trwają roboty in-stalacyjne wewnątrz budynku. Nowa remiza będzie nie tylko większa i bardziej komfortowa, ale przede wszystkim spełniająca obecne wymogi i normy dla takich obiektów. Zaprojektowano w niej m.in. cztery duże i cztery mniejsze stanowiska dla samochodów ratowniczych, magazyny na sprzęt strażacki oraz pomieszczenia socjalne.

Przypomnijmy, że środki na realizację tej inwestycji w kwocie 4.496.296,98 zł pochodzą z budżetu miasta Kalety oraz Programu Inwestycji Strategicznych w ramach Rządowego Funduszu Polski Ład.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *