bezchmurnie
17°
12°
wtorek
Reklama
Niedzielna wycieczka “Zieloną Pętlą”
14 marca 2023 r. | 18:01
0

Wszystkich miłośników jazdy na dwóch kółkach zapraszamy na wycieczkę rowerową do Zielonej w niedzielę, 19 marca. Wycieczka będzie inauguracją cyklu wypadów rowerowych planowanych docelowo aż do miesiąca października w ramach programu "Kalety? Ale jazda!".

Przewodnik poprowadzi rowerzystów w różne ciekawe miejsca w bliższej i dalszej okolicy. Zbiórki chętnych na wyjazd odbywać się będą pod Urzędem Miejskim w marcu, kwietniu i październiku o godzinie 13.00, zaś w pozostałych miesiącach o 14.00.

Na wycieczkowiczów, którzy zdecydują się na udział w pierwszej wiosennej rajzie 19 marca, w drodze powrotnej czekać będzie kawa i słodka niespodzianka w restauracji "Słono i Słodko" w Zielonej. Serdecznie zapraszamy!Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *