bezchmurnie
18°
16°
piątek
Reklama
Niedziela z Cittaslow pod znakiem rajdowania po kaletańskich lasach
30 września 2021 r. | 07:35
0

26 września, w niedzielę, w przepięknych warunkach pogodowych polskiej złotej jesieni, odbył się VIII już z kolei rajd rowerowy na orientację "Szlakiem kuźnic Kalet i okolic".

W konkurencji wystartowało sześć dwuosobowych drużyn, które miały za zadanie zebrać w terenie osiem znaczników z perforatorów umieszczonych w różnych punktach miejskich i leśnych. Oddane na mecie karty zawodników z odbiciami kompletu znaków stanowiły warunek ukończenia rajdu.

Zwycięzcami rajdu zostali bracia Piotr i Dawid Fronczek z Kalet. Na drugim miejscu uplasowali się Krzysztof i Paweł Pakułowie z Radzionkowa, zaś trzecie miejsce zajęli Karol Grzywacz i Paweł Kotarski.
W wydarzeniu wziął udział burmistrz Miasta Kalety Klaudiusz Kandzia oraz radny Rady Miejskiej Krzysztof Rogocz.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *