mgła
czwartek
Reklama
Niebawem strażacy zmienią swoją siedzibę
29 sierpnia 2023 r. | 23:15
0

2 września 2023 r. w ramach uroczystych obchodów 100 rocznicy powstania jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w Kaletach, jednym z punktów będzie uroczyste przekazanie druhom nowej siedziby.

Odbędzie się to w trakcie apelu strażackiego, który zorganizowany zostanie po uroczystej mszy świętej i przemarszu ulicami naszego miasta pod nową remizę. Symboliczne klucze do nowej strażnicy przekazane zostaną przez burmistrza Klaudiusza Kandzię oraz przewodniczącą Rady Miejskiej Janinę Perz.

Przypomnijmy, że nowy budynek u zbiegu ulic Leśnej i Gwoździa powstał z udziałem dotacji w ramach rządowego Programu Inwestycji Strategicznych Polski Ład. Nowoczesna remiza spełnia wszystkie niezbędne wymagania, którym powinny odpowiadać tego typu obiekty.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *