zachmurzenie umiarkowane
15°
14°
poniedziałek
Reklama
Nie lepiej wyremontować most w Kaletach zamiast naprawiać najlepszy kawałek drogi?
14 lutego 2020 r. | 07:00
3

16 radny Kalet Eugeniusz Ptak, na łamach strony UM donosi z dumą: "Zgodnie z planowanym przez Powiat Tarnogórski podziałem środków na remonty dróg powiatowych Gminie Kalety przypadnie w tym roku kwota 280.000 zł.

Na terenie Miasta Kalety planowany jest remont ulicy Koszęcińskiej od ronda w kierunku Koszęcina, na odcinku długości ok 600 mb. Informację tę przekazała oficjalnie Pani Starosta Krystyna Kosmala Burmistrzowi Panu Klaudiuszowi Kandzi podczas spotkania w starostwie w dniu 12 lutego br.

Eugeniusz Ptak – radny Rady Powiatu Tarnogórskiego".

Pytamy, dlaczego remontowany ma być jak dotychczas najlepszy odcinek tej tragicznej drogi? Dlaczego remont ma być zaczęty od środka? No i najważniejsze - co z mostem w Kaletach? Szczególnie, że pieniądze przeznaczone na niego zostały przekazane z ministerstwa. Tymczasem Przewodniczący Komisji Finansów Ptak zajmuje się mydleniem oczu mieszkańców Kalet, podczas gdy bezpieczeństwo jest zagrożone - np. brak możliwości dojazdu choćby straży pożarnej. Jeśli most zostanie zamknięty, połowa miasta Kalety zostanie odcięta. Czy nie warto zająć się tym w pierwszej kolejności?

 3 odpowiedzi na “Nie lepiej wyremontować most w Kaletach zamiast naprawiać najlepszy kawałek drogi?”

 1. deyno pisze:

  Czy autor tego wpisu zorientował się ile potrzeba na remont, a właściwie budowę nowego mostu w Jędrysku? Poza tym pieniądze na jego wykonanie nie zostały w ogóle przekazane, ponieważ powiat nie miał nawet na wkład własny. Po co szczuć, jeśli się nie wie o czym się pisze?

  13
  2
 2. Szczera pisze:

  No to może w końcu ktoś z Władz zacznie cos robić w temacie mostu, bo za cos pobieracie pieniążki a nie tylko za siedzenie? Chyba ze czekacie aż stanie sie tragedia?

  11
  4
 3. Nowy pisze:

  Najlepiej to klaskać i kłaniać się w pas, że robią to, za co biorą swoje NIE TAKIE MAŁE diety !

  5
  3

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *