bezchmurnie
czwartek
Reklama
Najpiękniejsze świąteczne iluminacje i dekoracje
06 stycznia 2020 r. | 08:16
0

Konkurs na najładniej oświetlony balkon, obejście przydomowe i witrynę sklepową lub teren przedsiębiorstwa.

Cel konkursu:
Zachęcenie mieszkańców miasta Kalety do dbałości o piękno i estetykę swojego najbliższego otoczenia oraz inspirowanie do tworzenia niepowtarzalnej atmosfery świąt Bożego Narodzenia.

Organizator:
Burmistrz Miasta Kalety.

Uczestnictwo i zasady konkursu:
2. Konkurs organizowany jest w trzech kategoriach:
a) najładniej udekorowany/oświetlony balkon;
b) najładniej udekorowane/oświetlone obejście przydomowe;
c) najładniej udekorowana/oświetlona witryna sklepowa lub teren przedsiębiorstwa
3. W ocenie konkursowej brane będzie pod uwagę:
a) ogólne wrażenie estetyczne,
b) pomysłowość i oryginalność,
c) nawiązanie do tradycji świąt Bożego Narodzenia.

Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest wykonanie fotografii oświetlonego balkonu, obejścia przydomowego, witryny sklepowej lub przedsiębiorstwa oraz wypełnienie karty zgłoszeniowej.
Zgłoszenia wraz z fotografiami (w wersji tradycyjnej –wydruk lub na nośniku elektronicznym), należy składać w sekretariacie Urzędu Miejskiego w Kaletach do dnia 10 stycznia 2020 r. w zaklejonej kopercie z dopiskiem „KONKURS Najpiękniejsze świąteczne iluminacje”.

Wyboru najładniej udekorowanego -oświetlonego balkonu, obejścia przydomowego, witryny sklepowej lub terenu przedsiębiorstwa dokona Komisja konkursowa wyłoniona przez Organizatora. Spośród zgłoszeń do konkursu komisja wyłoni 1 najładniej udekorowany – oświetlony balkon, 1 najładniej udekorowane -oświetlone obejście przydomowe i 1 najładniej udekorowaną -oświetloną witrynę sklepową lub teren przedsiębiorstwa.

Komisja konkursowa ogłosi listę zwycięzców na stronie internetowej miasta Kalety www.kalety.pl. Wręczenie nagród laureatom konkursu nastąpi podczas sesji Rady Miejskiej, o terminie której zwycięzcy zostaną poinformowani pisemnie.

Zgłoszenie do konkursu do pobrania: konkurs miejski iluminacjeDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *