bezchmurnie
18°
16°
piątek
Reklama
Na placu „sportu i rekreacji” w Drutarni powstanie boisko wielofunkcyjne
26 sierpnia 2020 r. | 07:00
0

Mając na celu dalszą rozbudowę infrastruktury sportowej w naszym mieście, po modernizacji boisk wielofunkcyjnych na stadionie miejskim w Kaletach, w Kuczowie oraz w Miotku, Miasto Kalety posiada dokumentację projektową budowy nowego boiska wielofunkcyjnego od listopada 2017 r.

Obiekt o wymiarach 26 x 19 m, zlokalizowany zostanie w miejscu istniejącego placu rekreacyjnego przy ulicy Koszęcińskiej i 3 Maja. Obiekt sportowy będzie umożliwiał grę w mini piłkę nożną, ręczną, koszykówkę i siatkówkę. Nawierzchnia boiska wykonana będzie z poliuretanu, która wraz z 6 metrowymi piłkochwytami zapewni bezpieczeństwo korzystającym oraz najbliższemu otoczeniu nowej infrastruktury sportowej.

Na najbliższej sesji Rady Miejskiej, burmistrz Miasta Kalety Klaudiusz Kandzia zwróci się do radnych o zabezpieczenie środków na budowę boiska, aby jeszcze w tym roku inwestycja ta mogła zostać zrealizowana.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *