pochmurnie
20°
19°
sobota
Reklama
Można zgłaszać miasto Kalety do konkursu Gmina Przyjazna Rowerzystom
13 kwietnia 2021 r. | 07:18
0

Polskie Towarzystwo Turystyczno-Krajoznawcze ogłosiło X Ogólnopolski Konkurs Gmina Przyjazna Rowerzystom.

Ma on na celu spopularyzowanie informacji o gminach, które w swoich działaniach m.in. uwzględniają potrzeby rowerzystów i promują aktywny wypoczynek na rowerach oraz tworzą rowerową infrastrukturę. W tym roku to również turyści-kolarze dokonują zgłoszeń Gmin do konkursu, wypełniając krótką kartę zgłoszenia, którą należy przesłać w formie elektronicznej na adres poczta@narowerze.pttk.pl w terminie do 30 kwietnia 2021 r.

Zachęcamy mieszkańców oraz turystów odwiedzających nasze miasto do ponownego zgłaszania Kalet jako Gminy Przyjaznej Rowerzystom i jednocześnie dziękujemy za wybór naszego miasta jako atrakcyjnego pod względem turystyki kolarskiej.

WięcejDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *