bezchmurnie
czwartek
Reklama
Montaż pomp ciepła w budynkach jednorodzinnych
28 września 2022 r. | 07:06
0

Miasto Kalety podpisało umowę dofinansowania montażu pomp ciepła w budynkach jednorodzinnych.

26.09.2022 r. w siedzibie Śląskiego Urzędu Marszałkowskiego w Katowicach, Burmistrz Miasta Kalety Klaudiusz Kandzia podpisał umowę dofinansowania projektu pn.: Ograniczenie niskiej emisji poprzez montaż pomp ciepła w budynkach jednorodzinnych w mieście Kalety – Leśnym Zakątku Śląska.

Zadanie będzie polegało na montażu 79 pomp ciepła, powietrznych, jak i gruntowych w budynkach jednorodzinnych na terenie naszego miasta. Projekt realizowany będzie w formule grantowej, co oznacza, że mieszkaniec po podpisaniu umowy z Miastem Kalety, we własnym zakresie wyłoni wykonawcę swojej inwestycji, zrealizuje ją, sfinansuje, a następnie z wymaganymi dokumentami będzie ubiegał się o refundację poniesionych wydatków.

Uczestnicy zadania proszeni są o śledzenie strony www.kalety.pl, gdzie wkrótce podane zostaną dalsze informacje dotyczące udziału w projekcie.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *