mgła
18°
16°
piątek
Reklama
Mini ogród botaniczny zachwyca wyglądem
23 czerwca 2020 r. | 15:48
0

Od kilku dni ciągle pada. Deszczowa pogoda nie nastraja zbyt optymistycznie, szczególnie o tej porze roku. Jednak spragnione wody rośliny, które wiosną nie otrzymały jej za wiele, mogą właśnie teraz rosnąć i rozkwitać.

Przyszkolny ogródek botaniczny na ul. 1 Maja, na zagospodarowanie którego nasze Miasto otrzymało dofinansowanie z WFOŚiGW w Katowicach, ma się wspaniale, w tej mogłoby się wydawać niesprzyjającej aurze. Rośliny się ukorzeniły i po roku od nasadzenia możemy dostrzec jak nabierają właściwych kształtów. Za kilka lat ogród będzie piękną ozdobą centrum Kalet.

 Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *