intensywne opady deszczu
19°
18°
niedziela
Reklama
Miasto Kalety właścicielem nieruchomości przy ul. Krótkiej w Jędrysku
28 stycznia 2020 r. | 07:00
0

W dniu 27.01.2020 Burmistrz Miasta Kalety podpisał umowę notarialną dotyczącą nabycia na rzecz Gminy Kalety nieruchomości położonej w Kaletach przy ul. Krótkiej o powierzchni 0,14 22 ha.

Zakupiona nieruchomość zostanie przeznaczona na stworzenie nowych miejsc postojowych dla samochodów, co przyczyni się do poprawy bezpieczeństwa komunikacyjnego w okolicy kościoła – szczególnie ulicy ks. Rogowskiego i ul. Krótkiej.

Zakup nieruchomości rozwiąże również problem własnościowy części przedmiotowej działki, która zajęta jest od wielu lat pod drogę publiczną – ul. Krótką. Podpisanie umowy notarialnej na zakup tej nieruchomości jest wykonaniem uchwały Rady Miejskiej w Kaletach nr 105/XII/2019 z dnia 25 listopada 2019 roku w sprawie wyrażenia zgody na nabycie nieruchomości. Poniżej lokalizacja nabytej przez gminę nieruchomości.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *