zachmurzenie umiarkowane
15°
14°
poniedziałek
Reklama
Miasto Kalety ponownie nominowane do nagrody Marka Śląskie
24 sierpnia 2020 r. | 22:41
0

30 czerwca 2020 r. upłynął termin zgłaszania kandydatur do tegorocznej nagrody Marka Śląskie.

Pismem 20 sierpnia 2020 r. Kapituła Konkursu Marka Śląskie poinformowała tutejszy Urząd, że Miasto Kalety zostało nominowane do nagrody. Wzorem lat ubiegłych, Miasto Kalety, zgłosiło swój akces do tej prestiżowej nagrody w kategorii turystyka i rekreacja.

Przypomnijmy, że w 2013 roku miasto Kalety było już laureatem tego konkursu w kategorii sport, turystyka i rekreacja. W tamtej edycji kapituła przyznająca nagrodę doceniła miasto Kalety za znaczący wkład w rozwój województwa śląskiego. Ideą konkursu Marka Śląskie jest promocja województwa śląskiego, która koncentruje się nie tylko na jego atutach przemysłowo-gospodarczych, ale także na zjawiskach społecznych, kulturalnych, politycznych czy sportowych.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *