bezchmurnie
17°
12°
wtorek
Reklama
Miasto Kalety po raz kolejny nominowane do nagrody Gmina Przyjazna Rowerzystom
12 maja 2021 r. | 07:00
0

Turyści kolarze, kolejny raz nominowali nasze Miasto do ogólnopolskiego konkursu Gmina Przyjazna Rowerzystom. Plebiscyt, który corocznie organizowany przez Polskie Towarzystwo Turystyczno-Krajoznawcze, w tym roku również podzielony został na dwa etapy.

W pierwszym, turyści kolarze na specjalnej karcie zgłoszeniowej typowali gminy, które ich zdaniem, na swoim terenie podejmują skuteczne działania na rzecz rozwoju turystyki kolarskiej. W drugim etapie, do zgłoszonych przez turystów gmin, PTTK przesyłało specjalne formularze, na których gminy mają za zadanie przestawić podjęte działania na rzecz rozwoje turystyki rowerowej w 2020 r.

Dzięki aktywności turystów kolarzy, za co im serdecznie dziękujemy, miasto Kalety taki formularz otrzymało. O tym, czy nasza gmina również i w tym roku otrzyma to prestiżowe wyróżnienie, dowiemy się podczas Międzynarodowych Targów Rowerowych Bike-Expo, które co roku tradycyjnie odbywają się w Kielcach.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *