mgła
16°
11°
czwartek
Reklama
MDK w Kaletach wyremontowany!
13 września 2019 r. | 21:44
0

Długo oczekiwany remont budynku MDK w Kaletach dobiega końca. Pięknie odnowiony budynek robi niesamowite wrażenie nie tylko na mieszkańcach naszej miejscowości, ale również na gościach odwiedzających miasto.

Przede wszystkim mogę zapewnić uczestników wszystkich zajęć prowadzonych w naszym Domu Kultury, że zajęcia odbywać się będą w ciepłej atmosferze. Nie tylko ze względu na jakość prowadzonych zajęć przez doświadczonych instruktorów ale dzięki wybudowaniu nowej kotłowni. Zajęcia które do tej pory były prowadzone nie znikną z planu pracy MDK, a nawet zostaną wzbogacone o zajęcia plastyczne, kulinarne, rekreacyjne oraz filmowe. Już od miesiąca września w każdą środę i czwartek od godz.13.00-21.00 dzieci i młodzież zapraszamy na tego typu spotkania. Będziemy starać się wyjść naprzeciw potrzebom dzieci i młodzieży, aby Miejski Dom Kultury był Domem otwartym dla wszelkich kół zainteresowań. Liczymy na Wasze sugestie, a w miarę naszych możliwości będziemy starali się im sprostać, (Marian Lisiecki tel. 693 061 019). A tym czasem proszę o zapoznanie się z planem na nadchodzące tygodnie i skorzystanie z oferty.

Plan zajęć dla dzieci i młodzieży w MDK w Kaletach:

Poniedziałek

 • Godz. 16.00 Próby chóru SONATA – dyrygent Oliwia Bentkowska
 • Godz. 18.30 Zajęcia mażoretek INEZ (Klub w Drutarni od 14 października MDK) – instruktor Ewelina Jaksa

 

Wtorek

 • Godz. 15.15 Zajęcia wokalne - MI na ludowo – instruktor Karolina Dąbrowska-Lisiecka
 • Godz. 16.00 Zajęcia wokalne – grupa starsza – j.w.
 • Godz. 16.00 Zajęcia tańca nowoczesnego (Harcówka od 14 października MDK) – instruktor Aliki Pitta
 • Godz. 17.00 Zajęcia szachowe – instruktor Marek Rupik
 • Godz. 17.00 Zajęcia taneczne grupy ROCK TIME (Klub w Drutarni od 14 października MDK) – instruktor Tadeusz Tarnowski

 

Środa

 • Godz. 13.00-21.00 zajęcia plastyczne: malowanie, rysowanie, wycinanie, wyklejanie, origami, robienie kartek świątecznych, ozdoby jesienne, halloweenowe, świąteczne, pomoc w nauce, oglądanie bajek i filmów – instruktor Brygida Popławska
 • Godz. 15.00 Zajęcia tańca towarzyskiego – instruktor Mateusz Oleksik
 • Godz. 16.00 Zajęcia taneczno ruchowe dla przedszkolaków – j.w.
 • Godz. 17.00 Spotkanie i zajęcia z grupą plastyczną INSPIRACJE (pierwsza środa miesiąca)
 • Godz. 18.00 AEROBIC – instruktor Agata Kostka
 • Godz.20.00 Taniec towarzyski dla dorosłych – instruktor Mateusz Oleksik

 

Czwartek

 • Godz. 13.00-21.00 zajęcia kulinarne: sałatki, kolorowe kanapki, desery, ciasteczka, muffinki, zapiekanki, pomoc w nauce, oglądanie bajek i filmów oraz gry i zabawy – instruktor Brygida Poławska
 • Godz. 12.00 Spotkanie Klubu SENIORA
 • Godz.17.00 Zajęcia taneczne grupy ROCK TIME – (Klub w Drutarni od 14 października MDK)

 

Piątek

 • Godz. 16.15 Zajęcia mażoretek młodszych od 14 października w MDK – instruktor Ewelina Jaksa
 • Godz. 16.30 Zajęcia Skata
 • Godz. 18.00 Próba Miejskiej Orkiestry Dętej – dyrygent Marian Lisiecki

Dyrektor MDK w Kaletach

Marian LisieckiDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *