pochmurnie
20°
19°
sobota
Reklama
Majowe zawody wędkarskie w Ichtioparku
25 maja 2021 r. | 07:00
0

W niedzielę, 23 maja 2021 r., na terenie zbiornika wodnego w Ichtioparku odbyły się zawody wędkarskie o puchar burmistrza Miasta Kalety.

W zmaganiach wzięło udział 36 zawodników-wędkarzy, którzy reprezentowali m.in. Kalety, Lubliniec, Koszęcin, Woźniki, Częstochowę i Krupski Młyn. Podium wywalczyli członkowie kaletańskiego koła PZW: Seweryn Cichoń, Maciej Trippner oraz Stanisław Szmalenberg. Serdecznie gratulujemy!

Tym samym Miasto Kalety składa podziękowania zarządowi Koła PZW Kalety na czele z prezesem Robertem Kudrem za zorganizowanie i przeprowadzenie zawodów wędkarskich oraz promocję kaletańskiego parku tematycznego.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *