mgła
czwartek
Reklama
Licytacja WOŚP coraz bliżej. Czerwony rower już czeka!
27 stycznia 2021 r. | 07:08
0

W związku ze zbliżającym się 29. Finałem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który odbędzie się już w najbliższą niedzielę na Małym Rynku, przygotowano nie lada atrakcję, którą będzie można nabyć podczas tradycyjnej licytacji. Jako że nasze miasto jest Gminą Przyjazną Rowerzystom, nie mogło być to nic innego jak wspaniały, czerwony rower, przyozdobiony emblematami WOŚP!

Nabywca tego unikatowego i pamiątkowego zarazem jednośladu, będzie mógł się poszczycić nie tylko oryginalnym środkiem transportu, ale przede wszystkim wesprze szczytny cel. Już dziś serdecznie zachęcamy mieszkańców Kalet oraz sympatyków naszego miasta do wzięcia udziału w licytacji, której cały dochód przeznaczony będzie na wsparcie oddziałów dziecięcej laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy.

Zachęcamy do przyłączenia się w niedzielę do licytacji!Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *