-4°
-8°
Laptopy zakupione ze środków Unii Europejskiej przekazane szkołom publicznym w Kaletach
25 sierpnia 2020 r. | 07:00

20 sierpnia 2020 r., w sali sesyjnej Urzędu Miejskiego, burmistrz Miasta Kalety Klaudiusz Kandzia dokonał oficjalnego przekazania dyrektorom publicznych szkół podstawowych sprzętu komputerowego niezbędnego do nauki zdalnej.

41 sztuk laptopów wraz z oprogramowaniem zakupionych zostało dla kaletańskich placówek oświatowych w ramach projektu „Zdalna Szkoła” i „Zdalna Szkoła+”. Przekazany sprzęt będzie z pewnością przydatną pomocą dydaktyczną dla naszych uczniów w czasie konieczności kształcenia na odległość. Na realizację tego zadania Miasto Kalety pozyskało łącznie 101.200,00 zł.