bezchmurnie
17°
12°
wtorek
Reklama
Konferencja „Oswoić lęki i trudności dziecka ze spektrum autyzmu”
18 września 2019 r. | 20:30
0

W Kaletach odbyła się I konferencja warsztatowo-szkoleniowa pt. „Oswoić lęki i trudności dziecka ze spektrum autyzmu”.

Wczoraj, 17 września 2019 r. w sali konferencyjnej Restauracji Gościnna odbyła się I konferencja warsztatowo-szkoleniowa pt. „Oswoić lęki i trudności dziecka ze spektrum autyzmu”. Organizatorem wydarzenia była Akademia WSB oraz Niepubliczna Szkoła Podstawowa “Wesołe Słoneczka” w Katowicach. Patronat honorowy objął Burmistrz Miasta Kalety Klaudiusz Kandzia.

W konferencji, oprócz gości spoza terenu naszego miasta, wzięło udział grono pedagogiczne kaletańskich placówek oświatowych. Burmistrz Klaudiusz Kandzia powitał wszystkich uczestników konferencji oraz przedstawił krótką prezentację na temat Miasta Kalety.

Celem konferencji było przede wszystkim popularyzowanie wiedzy na temat autyzmu oraz udzielenie wsparcia osobom zajmującym się na co dzień pomocą wspomagającą rozwój dziecka. Konferencja miała formułę spotkania naukowego polegającego na bezpośredniej dyskusji oraz wymianie poglądów z pracownikami naukowymi.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *