bezchmurnie
18°
16°
piątek
Reklama
Komunikat o zagrożeniu koronawirusem na terenie Kalet – AKTUALIZACJA
24 marca 2020 r. | 07:00
0

Burmistrz Miasta Klaudiusz Kandzia będąc w stałym kontakcie z służbami sanitarnymi i policją jest na bieżąco informowany o sytuacji epidemiologicznej w mieście.

Według stanu na dzień 23 marca, godz 12.00 w Kaletach jedna osoba znajduje się w kwarantannie domowej decyzją inspektora sanitarnego, nikt nie przebywa na kwarantannie związanej z przekroczeniem granicy, na terenie miasta nie ma potwierdzonych przypadków zakażenia.

Do urzędu przekazywane są informacje o osobach które niedawno przekroczyły granice a widywane są na mieście w miejscach publicznych. Prosimy o kierowanie tych informacji do miejscowej policji, która jest uprawniona do weryfikowania takich informacji.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *