pochmurnie
13°
12°
niedziela
Reklama
Komputery zakupione ze środków Unii Europejskiej przekazane szkole w Kaletach
02 marca 2020 r. | 20:28
0

W piątek, 21 lutego 2020 r., w siedzibie Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1 w Kaletach, Burmistrz Miasta Klaudiusz Kandzia dokonał oficjalnego przekazania sprzętu komputerowego na rzecz niniejszej placówki.

Komputery przenośne z ekranem dotykowym, mogące służyć jako tablet, zakupione zostały ze środków Unii Europejskiej w ramach realizacji przez Miasto Kalety projektu Obywatel IT. Przez ponad 12 miesięcy wykorzystywane były podczas organizowanych szkoleń, które miały na celu podnoszenie kompetencji cyfrowych mieszkańców Kalet powyżej 25 roku życia.

Przekazany sprzęt będzie teraz z pewnością niezastąpioną pomocą dydaktyczną dla uczniów.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *