zamglenia
19°
14°
sobota
Reklama
Kolizja w Kaletach, sprawcą nietrzeźwy kierowca
14 października 2020 r. | 07:00
0

Policjanci z drogówki zatrzymali 43-latka, który jadąc samochodem osobowym w stanie nietrzeźwości, zderzył się czołowo z ciężarówką. W organizmie mężczyzny znajdował się blisko promil alkoholu. Za jazdę po pijanemu, oprócz utraty prawa jazdy oraz kary grzywny, grozi do 2 lat więzienia.

W poniedziałek około godziny 17:30 policjanci otrzymali zgłoszenie, że na ulicy Tarnogórskiej w Kaletach doszło do kolizji drogowej. Przybyli na miejsce policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego ustalili, że 43-letni kierowca samochodu osobowego marki Peugeot, nie dostosował prędkości do panujących warunków na drodze, zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się czołowo z ciężarówką marki Mercedes. Na szczęście, w tym zdarzeniu nikomu nic się nie stało.

W trakcie wykonywania czynności, policjanci zbadali stan trzeźwości kierowców i okazało się, że kierowca peugeota był pijany. W jego organizmie znajdował się blisko promil alkoholu.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *