intensywne opady deszczu
19°
18°
niedziela
Reklama
Kolejny sukces tancerzy z Rock Time
20 lutego 2023 r. | 18:13
0

Z dumą informujemy o kolejnych sukcesach grupy Rock Time działającej przy kaletańskim MDK-u. W sobotę, 18 lutego 2023 r., podczas III Ogólnopolskiego Maratonu Tańców Swingowych w Gliwicach nasi tancerze znów byli najlepsi!

Na podium stanęli:
1 miejsce - Katarzyna Bodora i Adrian Kalus
2 miejsce - Karina Bronder i Krystian Chmielorz
Natomiast Sonia Kulawik i Maksymilian Solecki zajęli również wysokie 4 miejsce.

Serdecznie gratulujemy sukcesu!
Jutro, we wtorek, 21 lutego br., nasi tancerze wraz z instruktorem Tadeuszem Tarnowskim wyjeżdżają do Warszawy na Ogólnoświatowy Konkurs Rock’n’rolla im. Billa Haleya. Trzymamy mocno kciuki za reprezentantów naszego miasta!Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *