bezchmurnie
czwartek
Reklama
Kolejny milion złotych dotacji na walkę z niską emisją w Kaletach
23 stycznia 2023 r. | 07:10
0

Bardzo dobra wiadomość dla właścicieli lokali w budynkach wielorodzinnych w Kaletach.

Miasto otrzyma dofinansowanie w kwocie miliona złotych na realizację projektu Miasta Kalety, jaki złożony został w ramach naboru w programie „Ciepłe Mieszkanie” ogłoszonego przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska.

W ramach projektu będzie można uzyskać dofinansowanie na poprawę efektywności energetycznej lokalu mieszkalnego, a także na wymianę starych pieców tzw. „kopciuchów”. Beneficjentem programu będzie Miasto Kalety, które następie udzielać będą dotacji beneficjentom końcowym tj. osobom fizycznym posiadającym tytuł prawny wynikający z prawa własności/współwłasności lub ograniczonego prawa rzeczowego do lokalu mieszkalnego, znajdującego się w budynku mieszkalnym wielorodzinnym znajdującym się na terenie gminy, realizującym przedsięwzięcie będące przedmiotem dofinansowania.

Przypomnijmy, że w ostatnim czasie Miasto Kalety pokazało ponad 1.400.000 zł na realizację projektu polegającego na montażu pomp ciepła w budynkach jednorodzinnych.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *