zachmurzenie umiarkowane
15°
14°
poniedziałek
Reklama
Kolejne wyróżnienie w konkursie „Zielone Czeki” dla kaletańskiego Koła PZW
16 grudnia 2021 r. | 07:03
0

Podczas wczorajszej Gali „Zielonych Czeków” prezes Zarządu Koła PZW Kalety Robert Kuder, odebrał wyróżnienie w tym konkursie za działania na rzecz ochrony przyrody oraz edukacji ekologicznej - w szczególności na terenie parku tematycznego Ichtiopark.

Burmistrz Miasta Kalety składa serdeczne gratulacje całemu zarządowi kaletańskiego Koła PZW, dziękując tym samym za działalność na rzecz naszego miasta. Jest to kolejne wyróżnienie w tym konkursie dla tego Stowarzyszenia. Przypomnijmy, że w latach ubiegłych nagrodę indywidualną odebrał prezes Koła Robert Kuder. „Zielone Czeki” to coroczne nagrody przyznawane przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach za działalność na rzecz ochrony środowiska i gospodarki wodnej z okazji Dnia Ziemi.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *