intensywne opady deszczu
19°
18°
niedziela
Reklama
Kolejne budynki wielorodzinne termomodernizowane ze środków europejskich
19 października 2022 r. | 18:45
0

Trwają prace termomodernizacyjne kolejnych budynków wielorodzinnych w naszym mieście, na które miasto Kalety otrzymało dofinansowanie ze środków europejskich. Projekt obejmuje budynki będące w zasobach Miasta Kalety przy ul. 1 Maja 3, ul. Ks. Drozdka 31 oraz ul. Dębowej 23 i 25.

W obiektach tych przeprowadzone zostaną prace związane z ociepleniem przegród zewnętrznych i wewnętrznych, wymianą stolarki okiennej i drzwiowej, a także izolacją stropów i poddaszy. Prace budowlane zgodnie z założeniami mają się zakończyć w 2022 roku.

Jest to kolejne zadanie koordynowane przez kaletański samorząd, które znacząco wpłynie na poprawę jakości powietrza w naszym mieście. Projekt realizowany jest ze środków europejskich w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *