mgła
-1°
-2°
piątek
Reklama
Kolejna pomoc dla kaletańskich przedsiębiorców
06 maja 2021 r. | 19:55
0

Burmistrz Miasta Kalety przygotował projekt uchwały w sprawie odstąpienia od dochodzenia należności o charakterze cywilnoprawnym przypadających Gminie Kalety lub jej jednostkom organizacyjnym w stosunku do podmiotów, których płynność finansowa uległa pogorszeniu w związku z ponoszeniem negatywnych konsekwencji ekonomicznych z powodu COVID-19, który będzie rozpatrywany na sesji Rady Miejskiej w Kaletach w dniu 6 kwietnia 2021 r.

Na podstawie zapisów ww. uchwały pomoc będzie polegać na odstąpieniu przez Miasto Kalety od waloryzacji czynszu za najem, dzierżawę lub użytkowanie miejskich lokali. Pomoc zostanie udzielona podmiotom, które udokumentują że ich płynność finansowa uległa pogorszeniu na skutek spadku obrotów gospodarczych w następstwie wystąpienia COVID-19.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *