bezchmurnie
18°
16°
piątek
Reklama
Kolejna inwestycja w miejską infrastrukturę sportową
03 lipca 2023 r. | 22:02
0

W trakcie ostatniej sesji Rady Miejskiej w Kaletach, radni zabezpieczyli środki na inwestycję, której przedmiotem będzie remont obiektu klubowego LKS Małapanew Kuczów, przy ul. Paderewskiego.

Budynek ten służy zawodnikom jako zaplecze szatniowe oraz siedziba klubu. W ramach tej inwestycji zaplanowano kompleksowy remont wszystkich pomieszczeń tego obiektu, wymianę instalacji elektrycznej, wentylacyjnej, wodnej, sanitarnej i centralnego ogrzewania wraz z wymianą źródła ciepła. Wyremontowane zostaną także szatnie wraz z łazienkami i utworzone zostanie pomieszczenie socjalne dla członków klubu, w którym realizowane będą mogły być różne aktywności.

Zakupione zostanie również kompletne wyposażenie tj. szafki, krzesła, stoły oraz inne niezbędne meble. Obecnie trwają przygotowania do ogłoszenia postępowania przetargowego na cały zakres tej inwestycji. Dzięki tej inwestycji z pewnością poprawią się warunki dalszej działalności klubu sportowego w oparciu o nowoczesną infrastrukturę i otworzą się nowe możliwości dla rozwoju młodych talentów sportowych.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *