pochmurnie
13°
12°
niedziela
Reklama
Kalety po raz kolejny laureatem konkursu “Gmina Przyjazna Rowerzystom”
23 listopada 2020 r. | 18:29
0

Podczas tegorocznych targów Bike-Expo w Kielcach, jakie miały miejsce w miniony weekend 21-21 listopada 2020 r., rozstrzygnięta została IX edycja konkursu „Gmina przyjazna rowerzystom”, który organizowany jest corocznie przez Polskie Towarzystwo Turystyczno – Krajoznawcze oraz Targi Kielce.

Miło nam poinformować, że Miasto Kalety po raz kolejny zostało odznaczone w kategorii gmina do 10.000 mieszkańców za twórczy wkład w rozwój turystyki rowerowej. Wśród wszystkich gmin z całej Polski, które otrzymały wyróżnienia, nasze miasto było jedyną gminą w województwie śląskim, które otrzymało taki dyplom.
Burmistrz Miasta Kalety Klaudiusz Kandzia składa serdeczne podziękowania wszystkim turystom kolarzom za nominację i ponowne docenienie naszego miasta jako atrakcyjnego pod kątem turystyki kolarskiej. Utwierdza to tylko w przekonaniu, że rozwój infrastruktury rowerowej w Kaletach jest potrzebny i jest dobrze obranym kierunkiem turystyki naszego miasta.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *