słabe opady śniegu
-2°
-2°
środa
Reklama
Kalety po raz kolejny laureatem konkursu „Gmina Przyjazna Rowerzystom”
23 listopada 2020 r. | 18:29
0

Podczas tegorocznych targów Bike-Expo w Kielcach, jakie miały miejsce w miniony weekend 21-21 listopada 2020 r., rozstrzygnięta została IX edycja konkursu „Gmina przyjazna rowerzystom”, który organizowany jest corocznie przez Polskie Towarzystwo Turystyczno – Krajoznawcze oraz Targi Kielce.

Miło nam poinformować, że Miasto Kalety po raz kolejny zostało odznaczone w kategorii gmina do 10.000 mieszkańców za twórczy wkład w rozwój turystyki rowerowej. Wśród wszystkich gmin z całej Polski, które otrzymały wyróżnienia, nasze miasto było jedyną gminą w województwie śląskim, które otrzymało taki dyplom.
Burmistrz Miasta Kalety Klaudiusz Kandzia składa serdeczne podziękowania wszystkim turystom kolarzom za nominację i ponowne docenienie naszego miasta jako atrakcyjnego pod kątem turystyki kolarskiej. Utwierdza to tylko w przekonaniu, że rozwój infrastruktury rowerowej w Kaletach jest potrzebny i jest dobrze obranym kierunkiem turystyki naszego miasta.Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *