bezchmurnie
czwartek
Reklama
Kalety obroniły tytuł mistrza i kolejny raz zdobyły Warszawę!
22 lutego 2023 r. | 20:58
0

Wczoraj, 21 lutego 2023 r., na deskach legendarnego warszawskiego Klubu STODOŁA odbył się 41. Ogólnoświatowy Konkurs ROCK ’N’ ROLLA im. Billa Haleya.

Tegoroczny turniej zakończył się ogromnym sukcesem dla członków Grupy Tanecznej Rock Time działającej przy kaletańskim MDK-u. Para Katarzyna Bodora i Adrian Kalus znów wywalczyli pierwsze miejsce i tym samym otrzymali tytuł Mistrzów ROCK ‘N” ROLLA 2023!

To już trzecie zwycięstwo tancerzy z kaletańskiej grupy Rock Time, którzy wygrali tak prestiżowy konkurs! Przypomnijmy, że w 2017 roku główną statuetkę przywieźli Patrycja Patrzykowska i Tadeusz Tarnowski, a w 2020 roku również bezkonkurencyjni byli Katarzyna Bodora i Adrian Kalus.

Burmistrz Miasta Kalety Klaudiusz Kandzia dziękuje wszystkim tancerzom z grupy Rock Time za wspaniałą promocję naszego miasta oraz serdecznie gratuluje tak wielkiego sukcesu.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *