bezchmurnie
czwartek
Reklama
Kalety dla Ukrainy. Podziękowania dla mieszkańców za okazaną pomoc
02 marca 2022 r. | 07:00
0

Burmistrz Klaudiusz Kandzia składa serdeczne podziękowania mieszkańcom Kalet, w tym lokalnym przedsiębiorcom, za pomoc w zbiórce najpotrzebniejszych artykułów pierwszej potrzeby dla uchodźców wojennych z Ukrainy.

Ilość przekazanych darów przeszła nasze najśmielsze oczekiwania. Zbiórka uruchomiona została wczoraj, a już udało nam się zebrać kilkadziesiąt kocy, kołdry, poduszki, a także bardzo dużą ilość artykułów higienicznych, środków czystości, odzieży oraz żywności. Otrzymaliśmy także nowe łóżeczko dla niemowlęcia.
Społeczność naszego miasta po raz kolejny udowodniła, że ludzka krzywda nie jest jej obojętna, a pomoc drugiemu człowiekowi będącemu w potrzebie jest sprawą priorytetową. Jeszcze raz dziękujemy wszystkim darczyńcom za okazane serce. Dobro powraca!Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *