mgła
czwartek
Reklama
Kalety? Ale jazda! Dziś zajęcia taneczne, artystyczne oraz aktywność na świeżym powietrzu
02 marca 2023 r. | 06:31
0

2 marca, zapraszamy naszych mieszkańców do kaletańskiego MDK-u na zajęcia ruchowe SENIOR+, warsztaty taneczne ROCK TIME oraz warsztaty poetyckie.

Na zajęcia w terenie NORDIC WALKING rekomendujemy wygodny strój oraz sportowe obuwie. Aktywność poprowadzi p. Michał Mazur, członek Polskiego Stowarzyszenia Nordic Walking. Instruktor będzie na miejscu dysponował kijkami dla osób, które nie posiadają własnych. Zbiórka o godzinie 17.00 w Ichtioparku.

Przypominamy, że dla naszych mieszkańców wszystkie zajęcia są bezpłatne. Dla osób, które nie są mieszkańcami Kalet, a chciałyby wziąć udział w zajęciach, przygotowane zostały specjalne karnety imienne, które można nabyć w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Kaletach. Cena miesięcznego karnetu, upoważniającego do udziału we wszystkich aktywnościach, wynosi 100 zł.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *