bezchmurnie
17°
12°
wtorek
Reklama
Kaletański projekt na liście wniosków do budżetu partycypacyjnego
29 marca 2023 r. | 17:31
0

W ubiegłym tygodniu zakończono przyjmowanie wniosków do VIII edycji budżetu partycypacyjnego Powiatu Tarnogórskiego. Z terenu naszego miasta wpłynął jeden wniosek pn. Remont kolejnego odcinka drogi powiatowej nr 3250 S w Kaletach Drutani.

Projekt będzie polegał na remoncie odcinka drogi powiatowej z Drutarni w kierunku Koszęcina. Część tej drogi, która nie została jeszcze wyremontowana, jest w bardzo złym stanie technicznym. Realizacja tego zadania będzie miała znaczący wpływ nie tylko na komfort podróżowania, ale przede wszystkim zwiększy bezpieczeństwo użytkowników drogi.

Zgodnie z harmonogramem budżetu partycypacyjnego rozpoczęła się weryfikacja ww. projektów pod względem formalnym i merytorycznym. Głosowanie jest zaplanowane w terminie od 12 do 26 czerwca br.

ZOBACZ LISTĘ ZGŁOSZONYCH PROJEKTÓWDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *